KONST / Litografier / Färglitografi 16635099
nr 1663 5099
Färglitografi
Arnold Leissler (1939-2014). Signerad, numrerad 68/100, daterad -79. Färglitografi, bildmått: 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:55:32
28/11 20:45:03